Vinylové podlahy Brno pokládka podlah Brno vinylové podlahy Gerflor
PVC podlahy s textilní podložkou
Vinylové podlahy lepené
Vinylové podlahy zámkové
Odnímatelné podlahy a samolepící dílce
Tiché podlahy
 
Vinylové podlahy Gerflor
 
Gerflor díky vývoji se během více než 70 let stal synonymem pro kvalitní, moderní a elegantní podlahové systémy. Klíčem k úspěchu Gerfloru jsou neustálé inovace a investice v oblasti výroby. Výrobky této francouzské firmy se dnes prodávají ve více než 100 zemích světa, v současné době je druhým největším výrobcem PVC podlah v Evropě a třetím ve světě.
 
Velmi úspěšnou řadou podlah GERFLOR se staly krytiny s textilní podložkou a vinylové dílce lepené či zámkové.
 
 
Gerflor Texline
 
Gerflor Texline je nejrozšířenější řadou PVC podlahových krytin určených pro bytové použití. Podlahy jsou dostatečně odolné pro použití ve všech bytových prostorách, ale také v komerčních prostorách s nízkou zátěží. Nabízí širokou škálu těch nejpopulárnějších dekorů, které se dají kombinovat s většinou nábytku a interiérových doplňků a díky velmi výhodné ceně jsou nejprodávanější ze všech prezentovaných kategorií. Tato výrobní řada PVC podlah Texline od Gerflor vhodná pro Vaše děti i domácí mazlíčky.
 
Gerflor HQR
 
PVC podlaha Gerflor HQR byla navržena tak, aby byla maximálně odolná proti opotřebení a dala se použít zároveň v komerčních prostorách i v domácnostech. Nabízí vysokou odolnost užitné třídy 41 a širokou nabídku luxusních dekorů s unikátní technologií Fiber Glass. Textilní podložky umožňující snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou krytiny. Vysokou kvalitu podlah Gerflor HQR podtrhuje 15 letá záruka, která se vztahuje na bytové prostory. Unikátní patentovaná technologie – textilní podložka GERFLOR – jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnávat drobné nerovnosti podkladu.
 
Gerflor Home Comfort
 
Home Comfort, to je produkt, který nabízí především maximální pohodlí. Vysoký komfort je dosažen sníženou redukcí hluku, kročejovým útlumem, dobrou akumulací tepla, snadnou údržbou, odolností, trvanlivostí a komfortem při chůzi. Je to dáno zesílenou Fiber Glass textilní podložkou a společně se speciální transparentní úpravou povrchu Pure Clean lze právě dosáhnout těchto požadovaných vlastností.
 
Gerflor vinylové dílce ( lepený vinyl )
 
Virtuo Classic 55
 
Vinylové dílce o celkové tloušťce 2,5 mm určené pro lepení, které jsou vhodné i do prostor ze zvýšenou zátěží. Jednotlivé dílce se speciální úpravou PUR+ pro zajištění delší trvanlivosti, jsou opatřeny zkosenou hranou a jejich výhodou je vhodnost prakticky do každé místnosti, snadná údržba a vhodnost k použití při podlahovém topení.
 
Virtuo Classic 30
 
Vinylové dílce o celkové tloušťce 2,0 mm předurčuje tuto ekonomickou řadu především pro bytové účely. Samozřejmě lze tyto dílce instalovat i do prostorů s mírnou komerční zátěží. Díky UV-tvrzené PUR+ povrchové úpravě se všechny vinylové podlahy z kolekce Gerflor Virtuo Classic 30 snadno čistí a nevyžadují ani aplikaci dalších zvláštních ochranných emulzí.
 
 
Zámkové vynilové podlahy ( Click systém )
 
Virtuo Clic 55
 
Vinylové dílce se zámkem o celkové tloušťce 5 mm s vysokou odolností využitelné pro komerční prostory. Technologie vertikálního zámku Clic umožňuje rychlou instalaci podlahové krytiny. Povrch podlahy je ošetřen PUR+ ochranou. Ta poskytuje lepší odolnost proti poškrábání i chemikáliím a vylepšuje také čistící vlastnosti podlahy; významně oddaluje především použití dalších ochraných prostředků.
 
Virtuo Lock 30
 
Vinylové dílce se zámkem o celkové tloušťce 4mm se vyznačují dobrým poměrem mezi kvalitou a cenou. Pro lepší rozměrovou srtabilitu je při výrobě podlahové krytiny její konstrukce vyztužena skelnou mřížkou. Naklapávaci zámkový systém Uniclic umožňuje u dílců Virtuo Lock 30 rychlou montáž ale i demontáž vinylové podlahy.