Vinylové podlahy Brno pokládka podlah Brno vinylové podlahy Gerflor
PVC podlahy s textilní podložkou
Vinylové podlahy lepené
Vinylové podlahy zámkové
Odnímatelné podlahy a samolepící dílce
Tiché podlahy

PVC podlahy Gerflor Taralay Impression Compact

Charakteristika Taralay Impression Compact
slozeni-pvc-gerflor-taralay-impression-compact-struktura-vrstevGerflor Taralay Impression Compact je barevná zátěžová vícevrstvá heterogenní vinylová PVC podlaha s kvalifikací T skupiny opotřebení, která je na náš trh dodávaná obvykle v návinech rolí o šířce 2m. Nabízí 8 dB zvukovou izolaci a odolnost vůči bodovému zatížení 0,03 mm. Produkt se skládá z rubové kompaktní podložky, výztuhy v podobě mřížky ze skelného vlákna, vrstvy nesoucí dekor a nášlapné vrstvy v tloušťce 0,70mm z transparentního PVC, která navíc obsahuje speciální přídavek Protecsol, což je UV tvrzená povrchová úprava usnadňující údržbu i samotné čištění a nevyžadující nanášení dalších ochranných emulzí po celou dobu používání této podlahové krytiny. Právě tloušťka povrchové vrstvy zaručuje vynikajicí výsledky, pokud jde o snadnou a nenáročnou údržbu. Zátěžové barevné PVC Taralay Impression Compact je účinnější než klasické homogenní podlahy a odolnější než obvyklé heterogenní podlahy. Celá kolekce je ideálním řešením v případě požadavku, kdy má podlaha vyhovovat hlavně v statickém zatížení a přemísťování břemen. Prostřednictvím speciálních zátěžových PVC podlah Taralay Impression Compact přichází Gerflor na trh s maximálně výkonným řešením odolnosti podlahy s širokým využití v oblastech vzdělávání, zdravotnictví, hodí se jak do kanceláří tak do kin, hotelového i restauračního odvětví. Tato kompaktní podlahová krytina prostě vyniká všestranností a uplatní se proto ve vysoce zatěžovaných provozech včetně nemocnic, škol a nákupních center, nicméně jejich vlastností se dá využít samozřejmě i v soukromém sektoru.

[toggle title=” více informací” float=”left” width=”730px” margin=”0 0px 20px 0″ status=”close”]

Jiná je tato podlaha především také v tom, že dokáže nabídnout obrovskou paletu barev a vzorů, které se mezi sebou mohou kombinovat do konkrétních obrazců nebo požadovaných designů. Z hlediska zdraví člověka je to naprosto nezávadná podlaha, což je hlavní kritérium, na kterém si firma Gerflor zakládá. PVC neobsahuje žádné těžké kovy, formaldehyd nebo látky CMR 1 ani CMR 2 a je vyrobená v souladu s nařízením REACH. Míra emisí a produkce těkavých organických sloučenin, je < 70ug /m3, což je daleko pod přípustnou hranici. Tato podlaha je 100% recyklovatelná.

Hlavní výhody

Speciální heterogenní zátěžové barevné pvc podlahy Gerflor Taralay Impression Compact

 • Všestrannost:
  podlaha je vhodná pro středně až vysoce frekventované oblasti provozu a to včetně nemocnic, škol, obchodních center, restaurací i veřejných prostorů.
 • Odolnost:
  nášlapná vrstva s K5 ratingem opotřebení ze 100% čistého PVC a skupiny T v hodnocení oděru.
 • Spolehlivost:
  vynikající odolnost proti statickému a dynamickému zatížení ( ≤ 0,03 mm) a výtečná odolnost vůči bodovému zatížení a zotavení. Zajišťujě optimální rozměrovou stálost.
 • Unikátnost:
  anti-statické vlastnosti (AS třídy 1).
 • Vzhled:
  pokrokový a novátorský design v širokém barevném rozsahu podle tématického zaměření u jednotlivých podskupin výrobní řady podlah Gerflor Taralay Impression Compact obsahuje mix zářivých barev a vzorů, decentní dekory ale i nápadité grafické designy.
 • Údržba:
  ultra nízké náklady na celý život; povrchová úprava Protecsol zajišťuje, že nebudete potřebovat žádný další spaeciální přípravek na zvýšení lesku podlahy po celou dobu životnosti výrobku.
 • Šetrná k přírodě i zdraví člověka:
  homogenní PVC podlahy Gerflor jsou 100 % recyklovatelnou ekologickou podlahovinou nikterak nezatěžující životní prostředí. Neobsahují žádné těžké kovy, formaldehyd ani zdraví škodlivá změkčovadla.

Návod jaké použít barvy

Barvy ovlivňují naše emoce, apelují na naše smysly a hrají podstatnou roli v našem každodenním životě. Prostory jsou jednoduše transformovány, pokud, i v těch nejnepravděpodobnějších prostorách, použijete barvy. V průběhu staletí se barvy staly klíčovou součástí designu. Bezbarvý svět je zkrátka nepředstavitelný.

Vstupte s námi do světa navrhování designu a objevte jeho pestré možnosti:

červené tóny

ČERVENÁ

Červené tóny barev, v celém rozsahu od tmavých tónů až po luxusní crimsons, v nás evokují drama a vášeň. Pulsující energie těchto odstínů podlah zesiluje nejsofistikovanější i nejchladnější prostory a zároveň definuje jejich odvážný charakter a i ty úplně nejobyčejnější místa dokáže udělat zajímavými.

žluté tóny

ŽLUTÁ

Žlutá podlaha vyzařuje teplo, dokáže rozjasnit všechny nudné prostory a navodit pocit pohody. Poskytuje dostatek světla a inspiruje tak v povzbuzujícím nadšení.

oranžové tóny

ORANŽOVÁ

Ať už je odstín této barvy jasně oranžový nebo měděný, všechny takové tóny podlah dokážou přidat energii a radost na každé předtím byť jen strohé a úplně obyčejné místo.

zelené tóny

ZELENÁ

Kombinuje familiérnost zahrady a svěžest přírody. Zelené tóny dokážou navodit pocit úniku z městské džungle. Zelená barva je zárukou dobré nálady. Se zelenými odstíny podlah budete mít v každém interiéru pocit propukajícího jara po celý dlouhý rok.

přírodní tóny

PŘÍRODNÍ BARVY

Přírodní světlé barvy omlazují a zároveň modernizují klasické prostředí. Jemné přírodní odstíny připomínají doby minulé; jejich přirozený a omšelý vzhled dokáže inspirovat a posiluje důvěru. Pískové a béžové odstíny podlah evokují klid a pohodu.

modré tóny

MODRÁ

Blankytně modrá, modrá jako oceán, ledově modrá barva a dlouhý seznam jejich odstínů by mohl pokračovat dál. Touha po svěžesti a volnosti je jeden způsob, jak pracovat a používat modrou, ale tato barva propůjčuje prostorům relaxační jemnost, stejně jako dramatický vliv při použití více exotických barevných odstínů.

[/toggle]

[tabs title=”” width=”730px” margin=”0 20px 20px 0″ float=”left”]
[tab title=”vzorník” active=”true”]

[/tab]
[tab title=”fotogalerie”] [/tab]
[tab title=”technické informace”]Technické informace

Technické informace

Popis

Celková tloušťka EN 428 mm 2
Tloušťka nášlapné vrstvy EN 429 mm 0,7
Váha EN 430 g/m2 2635
Šířka role EN 426 cm 200
Délka role EN 426 m 25

Klasifikace

Specifikace produktu EN 649
Evropská klasifikace EN 685 třída 34-43
Hořlavost EN 13501-1 třída Bfl-s1
Elektrostatický náboj EN 1815 kV < 2
Skluznost za mokra DIN 51 130 třída R10

Provedení

Odolnost proti opotřebení EN 660.2 mm3 ≤ 2,0
Skupina otěruvzdornosti EN 651 T
Typ obsahu pojiva ISO 10582 typ I
Rozměrová stabilita EN 434 % ≤ 0,40
Odolnost vůči bodovému zatížení (požadavek) EN 433 mm ≤ 0,10
Odolnost vůči bodovému zatížení (deklarováno) mm 0,03
Test kolečkové židle (typ W) EN 425 OK
Zvuková izolace EN ISO 717/2 dB 8
Tepelná vodivost EN 12 524 W/(m.k) 0,25
Stálobarevnost EN 20 105-B02 stupeň ≥ 6
Chemická odolnost EN 423 OK
Antibakteriální a protiplísňová ochrana Sanosol
Ochrana povrchu Protecsol
VOC po 28 dnech ISO 16000-6 µg/m3 < 70
Certifikát Floorscore™

CE Marking

ce EN 14041 1 3 4 34 43

[/tab]
[tab title=”dokumenty”]

Dokumenty

Prohlášení o vlastnostech Gerflor Taralay Impression Compact (CZ) stáhnout
Leták PVC podlahy Gerflor Taralay Impression Compact (CZ) stáhnout
Záruční list,instrukce k pokládce a údržba Gerflor Taralay Impression (CZ) stáhnout
Technické parametry PVC Gerflor Taralay Impression Compact (EN) stáhnout
Certifikát reakce na oheň Gerflor taralay Impression Compact (EN) stáhnout
Pokládka PVC podlah Gerflor Taralay Impression Compact (CZ) stáhnout
Čištění PVC podlahy Gerflor Taralay Impression Compact (CZ) stáhnout
Údržba PVC podlahy Gerflor Taralay Impression Compact (EN) stáhnout
Katalog podlahových krytin Gerflor Taralay Impression Compact (EN) stáhnout
Gerflor Floorscore certifikát (EN) stáhnout
Tabulka odolnosti podlahových krytin Gerflor vůči skvrnám (EN) stáhnout
Kompletní katalog podlahových krytin Gerflor 2015 (EN) stáhnout

[/tab]
[tab title=”video”][/tab]
[/tabs]